Województwo mazowieckie

Kto wykona najpiękniejszą ozdobę wielkanocną?
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 13 marzec-30 kwiecień 2015
ilustracja

Przekonamy się o tym 28 marca podczas koncertu „Wielkanocne Granie” w Sochaczewie. Rozstrzygnięta zostanie wtedy V edycja konkursu „Na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną”. Przedszkola i szkoły podstawowe mogą zgłaszać prace swoich uczniów jeszcze do 20 marca.

Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach: najpiękniejsza ozdoba (np. baranek, pisanka, palma, zając itp.) oraz najpiękniejszy stroik wielkanocny. Mogą wziąć w nim udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz uczestnicy grup plastycznych działających w ośrodkach kultury. Prace mogą być wykonane techniką dowolną. Jury oceni je w trzech grupach wiekowych: przedszkola i klasa 0, klasy I-III oraz klasy IV-VI.Zgłoszenia składają szkoły, przedszkola i grupy plastyczne.

Wszystkie prace nadesłane na konkurs staną się nagrodami w świątecznej loterii, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Prace składać można jeszcze do 20 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie. Rozstrzygnięcie konkursu i loteria świąteczna odbędą się 28 marca podczas koncertu „Wielkanocne Granie.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 13-3-2015

Więcej na www.moksochaczew.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text