Województwo mazowieckie

Która wystawa najlepsza?
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 5-15 marzec 2015
ilustracja

Jeszcze do 15 marca muzea z Mazowsza mogą zgłaszać swoje najciekawsze wystawy, wydawnictwa czy projekty edukacyjne do konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba”. Już po raz dziewiąty jest on organizowany przez samorząd województwa mazowieckiego. Zwycięzców poznamy we wrześniu.

W tegorocznej edycji konkursu nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach: najciekawsza wystawa, najlepszy projekt edukacyjny, najciekawsze wydawnictwo muzealne oraz w kategorii otwartej, w której oceniane będą m.in. gry miejskie, wydawnictwa i projekty multimedialne, inscenizacje czy projekty artystyczne. Kapituła konkursu może przyznać także Grand Prix za wybitne wydarzenie muzealne, mające nieprzeciętne znaczenie dla całego mazowieckiego muzealnictwa oraz honorowe wyróżnienia.

W rywalizacji mogą wziąć udział muzea, które mają siedzibę na Mazowszu. Mogą one zgłaszać swoje najlepsze przedsięwzięcia z 2014 r.

Propozycje, do 15 marca br., należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w Departamencie Kultury, Promocji i Turystyki, przy ul. Brechta 3 w Warszawie. Formularz wniosku w wersji elektronicznej trzeba wysłać mailem na adres wierzba@mazovia.pl. Formularze dostępne są na stronie www.mazovia.pl w zakładce konkursy-szkolenia.

AniKa 

a.groszyk@mazowszanie.eu 5-3-2015

Więcej na www.mazovia.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text