Województwo mazowieckie

Konkurs - las w roli głównej
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 4 maj-19 lipiec 2015
ilustracja

Wiosna w pełni. Warto wybrać się do pobliskiego lasu, pooddychać trochę czystym powietrzem i… zrobić kilka ciekawych zdjęć. Lasy Państwowe i National Geographic Polska zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Czas na las”.

Konkurs już wystartował i potrwa do 19 lipca br. Do tego czasu każdy ma szansę na wykonanie zdjęcia pokazującego naturalne piękno polskiego lasu, które zainspirowałoby innych do wizyty w lesie.

Można wystartować w trzech kategoriach: krajobraz (zdjęcia pejzażowe, przedstawiające wyjątkowość i malowniczość leśnej scenerii), dzika natura (zdjęcia zwierząt, roślin, owadów występujących w polskich lasach) i adventure (uchwycenie na zdjęciu osób, które w lesie aktywnie spędzają czas, np. uprawiając trekking, jeżdżąc na rowerze lub biegając).

Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody rzeczowe. Prace będą oceniać Martyna Wojciechowska – redaktor naczelna magazynu National Geographic Polska, Wojciech Franus – fotograf, dyrektor artystyczny magazynu NG Polska, Sergiusz Sachno – redaktor Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.lasy.national-geographic.pl.

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 4-5-2015

Źródło: Lasy Państwowe

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text