Województwo mazowieckie

Kobyłka: wypełnij PIT przez Internet
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 27 marzec 2015-18 marzec 2016
ilustracja

Osoby mające problem z wypełnianiem PIT-ów mają szansę zrobić to z pomocą specjalistów. W dwóch terminach – 24 marca i 17 kwietnia w urzędzie miasta będzie można nie tylko poprawnie uzupełnić dokumenty, ale też nauczyć się składać PIT przez Internet.

Gmina postanowiła pomóc płacącym w Kobyłce podatki. Ci, którzy mają problem z wypełnieniem formularzy PIT, mogą przyjść do urzędu miasta i otrzymać pomoc ze strony ekspertów – pracowników wołomińskiego urzędu skarbowego. We wtorek 24 marca i w piątek 17 kwietnia w godzinach pracy urzędu (9.00-15.00) będzie można dowiedzieć się, jak poprawnie rozliczyć swój PIT i nauczyć się rozliczać z podatków przez Internet. Trzeba wziąć ze sobą wszystkie informacje od płatników oraz kwotę przychodu osiągniętego za 2014 r.

Spotkania będą świetną okazją do nauki internetowego rozliczania podatków. System działa już od kilku lat. Nie dość, że rozliczeń dokonuje się szybko, to program jest bezpieczny i nie wymaga osobistego stawiania się w urzędzie skarbowym.

(mech)

j.nalewajk@mazowszanie.eu 20-3-2015

Na podstawie: www.kobylka.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text