Województwo mazowieckie

Już wkrótce Płockie Targi Edukacyjne 2015
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 23 marzec-11 kwiecień 2015
ilustracja

10 kwietnia Hala Sportowa na terenie Centrum Sportu i Rekreacji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku wypełni się młodzieżą i osobami zainteresowanymi ofertą edukacyjną. Wszystko to za sprawą zaplanowanych po raz kolejny w Płocku Płockich Targów Edukacyjnych.

Targi zaplanowane są w godzinach od 10.00 do 14.00. Goście będą mogli odwiedzić wiele stoisk z ofertami edukacyjnymi szkół i innych placówek oferujących kształcenie na różnych poziomach i z różnych dziedzin. Zaprezentowane będą także różnego rodzaju formy wsparcia w budowaniu własnej kariery zawodowej.

Organizatorami Płockich Targów Edukacyjnych 2015 są:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Płocku,
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku,
  • Miejski Urząd Pracy w Płocku,
  • Książnica Płocka im. Wł. Broniewskiego,
  • Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

W poprzedniej edycji targów wzięło udział blisko 70 wystawców, a cała impreza cieszyła się szczególnym zainteresowaniem młodzieży uczącej się i poszukującej pracy. Na wielu stanowiskach rozdawane były ulotki i prospekty promujące szkoły oraz inne placówki oferujące usługi edukacyjne. Można było zobaczyć pokazy osiągniętych w danej szkole umiejętności, np. masaż fizjoterapeutyczny czy profesjonalny makijaż wykonywany przez uczniów Zespołu Medycznych Szkół Policealnych.

 

Joanna Gruchała - Kominek 23-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text