Województwo mazowieckie

Już niebawem festiwal muzyki elektronicznej – Audioriver 2015
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 30 czerwiec-31 sierpień 2015
ilustracja

W tym roku Audioriver zagości w Płocku już po raz dziesiąty. Przez trzy dni imprezy na scenie zagra wiele gwiazd - zarówno z Polski, jak i zagranicy. Underworld, Adam Beyer, Anja Schneider, Audion Live, Baasch, Ben Klock, Bicep, Black Coffee, Breakage, Crazy P Live, Diesel Boy, Fur Coat, Joy Orbison, John Talabot, Jaguar Skills, Nervy, Sebo K, Solomun, Tiga Live - to tylko nieliczni z grona artystów, których można będzie posłuchać. W sumie będzie ich kilkadziesiąt. W tym roku uczestnicy będą bawić się przy kilku scenach. Na przyjezdnych uczestników czekać będzie specjalnie przygotowane na plaży pole namiotowe.

Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne dodatkowe atrakcje. Na Starym Rynku odbędą się targi muzyczne Audioriver, a także – w piątek i sobotę – koncerty, na które wstęp będzie bezpłatny. Na dwa dni płocki rynek Starego Miasta zamieni się w miejsce prezentacji firm zajmujących się szeroko pojętą działalnością muzyczną.

Dodatkową scenę organizatorzy umiejscowią również poza głównym terenem imprezy, na dziedzińcu Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Małachowskiego. Odbędzie się tu Audioriver Fashion Day (wstęp bezpłatny).

Ciekawym wydarzeniem będzie z pewnością Audioriver Sun Day - nie lada gratka dla fanów takich zespołów jak Anja Schneider, Black Coffee, Damian Lazarus, Breakage czy dBridge. 

Fani muzyki elektronicznej już na dobre wpisali Płock na swoją wakacyjną festiwalową mapę. Z pewnością w tym roku znów tłumnie przybędą do tego pięknego miasta, aby doskonale bawić się przy swoich ulubionych rytmach.

Joanna Gruchała - Kominek 30-6-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text