Województwo mazowieckie

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na bezpłatne szkolenie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 19-24 luty 2015
  • ikonka Płock Stary Rynek 9
ilustracja

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza do Płocka na bezpłatne szkolenie „Jak przejmować klientów konkurencji i zatrzymać ich profesjonalną obsługą klienta”.

Szkolenie jest skierowane do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób pracujących na umowę o pracę w takich przedsiębiorstwach. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie takich PKD jak: dział 20 – produkcja chemikaliów i wyrobów chemicznych, dział 21 – produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych oraz leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych, dział 22 – produkcja z wyrobów gumy i tworzyw sztucznych, PKD 23.61.Z – produkcja wyrobów budowlanych z betonu (przez działalność wytwórczą rozumie się fizyczne lub chemiczne przetwarzania surowców, materiałów lub półproduktów w nowy wyrób), PKD 25.12.Z – produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej (przez działalność wytwórczą rozumie się fizyczne lub chemiczne przetwarzanie surowców, materiałów lub półproduktów w nowy wyrób), PKD 17.11.Z –produkcja masy włóknistej, dział 13 – produkcja wyrobów tekstylnych.

Szkolenie jest zaplanowane w dniach 19–20 lutego oraz 23­–24 lutego 2015 roku. Wszyscy uczestnicy będą mieć zapewnione materiały szkoleniowe i wyżywienie oraz oczywiście wiedzę i doświadczenie profesjonalnych wykładowców. Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie www.igrp.com.pl lub w siedzibie Izby Gospodarczej Regionu Płockiego – ul. Stary Rynek 9/1-2.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jest organizacją samorządu gospodarczego funkcjonująca od 2003 roku. Zrzesza przedsiębiorców z powiatów gostynińskiego, płockiego, sierpeckiego oraz miasta Płock. Wspiera przedsiębiorczość oraz swoich członków w zakresie doradztwa prawnego, finansowego. Zajmuje się także kojarzeniem partnerów krajowych i zagranicznych. W swoich działaniach współpracuje z administracja państwową i samorządową. Do zakresu jej działalności należy również działalność informacyjna, wydawnicza, reklamowa, szkoleniowa, rekreacyjna, kulturalna i charytatywna.

Joanna Gruchała-Kominek

Joanna Gruchała - Kominek 18-2-2015
ikonka jak dojechać

Źródło:www.igrp.com.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text