Województwo mazowieckie

III Podkowiańska Dycha
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 26 maj-30 czerwiec 2015
ilustracja

To już trzecia edycja III Podkowiańskiej Dychy organizowanej w Podkowie Leśnej. Wszystkie biegi rozpoczną się i zakończą w pobliżu stawu w Parku Miejskim na końcu ulicy Lilpopa. Tu też zorganizowane zostanie miasteczko biegowe.

Tegoroczne zawody odbędą się na różnych dystansach - w zależności od wieku zawodnika. Dzieci pobiegną  400 metrów i 800 metrów; pierwszy dystans przeznaczony jest dla najmłodszych w wieku do 8 lat, drugi dla dzieci od 9 do 13 lat. Dla dorosłych zaplanowane są dwa biegi: Bieg bez Barier na 2,9 kilometra i Bieg Główny na 10 kilometrów. W każdej kategorii przewidziany jest limit uczestników. Bieg główny odbywać się będzie po ulicach miasta i w lesie Młochowskim. Podczas zawodów przewidziana jest klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn, klasyfikacje wiekowe, klasyfikacja Najszybszy Mieszkaniec Podkowy Leśnej oraz klasyfikacja Najliczniej reprezentowana rodzina. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale. Zwycięzcy zdobędą puchary a dzieci dodatkowo niespodzianki.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest podpisanie oświadczenia o akceptacji warunków regulaminu biegu oraz deklaracji dobrowolnego uczestnictwa w biegu. W przypadku najmłodszych niezbędna jest także zgoda rodziców lub opiekunów.

Dodatkową atrakcją III Podkowiańskiej Dychy będzie miasteczko biegowe, a w nim miedzy innymi mobilny bar z darmową energetyczną, zdrową kawą.

Organizatorem biegu jest Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe. Zapisów można dokonywać już tylko w biurze zawodów. Więcej informacji na stronie www.ptb-podkowa.pl.

Zapraszamy na III Podkowiańską Dychę.

Joanna Gruchała - Kominek 26-5-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text