Województwo mazowieckie

I <3 Szydłowiec – sposób na promocję miasta
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 15 lipiec-31 październik 2015
ilustracja

Urząd miasta zachęca mieszkańców do wspólnej promocji Szydłowca. Ogłosił konkurs fotograficzny. Obiektem zdjęć nie mają być jednak ujęcia miasta. Głównym elementem, który ma się na zdjęciu pojawić, jest graficznie przedstawiony napis „I <love> Szydłowiec”. Chodzi o to, by w dowolnym miejscu na świecie wykonać zdjęcie, na którym będzie grupa osób, ale przede wszystkim napis promujący Szydłowiec. Na każdego uczestnika konkursu czeka upominek, a na zwycięzcę nagroda.

Wakacje to raczej czas urlopów i wyjazdów. Mimo to władze Szydłowca nie poddają się w aktywizowaniu mieszkańców miasta. Stworzony został konkurs fotograficzny promujący Szydłowiec, w którym wielbiciele miasta mogą wziąć udział, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują.

Pomysł jest prosty. Wystarczy odebrać naklejkę z grafiką „I <3 Szydłowiec” w jednym z trzech punktów: w Miejskiej Informacji Turystycznej, Wydziale Informacji i Promocji lub Kancelarii Burmistrza Szydłowca. Następnie będąc na wakacjach, trzeba zrobić grupowe zdjęcie, na którym widoczna będzie naklejka. Grupa minimum 5-osobowa jest warunkiem udziału w konkursie. Grunt, żeby zdjęcie tych co najmniej 5 osób na tle np. krajobrazu zawierało naklejkę z widocznym napisem. Ważne, by zdjęcie było wyraźne – najlepiej, gdy będą to pliki w formacie JPG (ewentualnie innym) w rozdzielczości nie mniejszej niż 1920x1080 dpi i w maksymalnym rozmiarze 10 MB.

Jeśli nie można odebrać naklejki osobiście, można tę grafikę wydrukować, pobierając ze strony, np.: http://szydlowiec.pl/images/stories/2015/i_love_szydlowiec_10x10.jpg.

Co ważne – organizatorzy konkursu zaznaczają, że zdjęcie nie może obrażać nikogo ani ośmieszać. W końcu ma to być zabawa przy użyciu pozytywnego hasła promującego Szydłowiec. Poza tym warto przemyśleć koncepcję na zdjęcie, które chce się ostatecznie zaprezentować. Nawet jeśli będzie ich mnóstwo – a każde robione w innym miejscu, trzeba pamiętać o tym, że jedna osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie. Potrzebna będzie więc selekcja.

Konkurs trwa do 30 sierpnia. Aby wziąć w nim udział, zdjęcie spełniające warunki trzeba przesłać na adres: promocja@szydlowiec.pl wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu, tytułem zdjęcia i miejscem, gdzie zostało zrobione.

Każdy biorący udział w konkursie otrzyma upominek ze specjalnymi pozdrowieniami od burmistrza Szydłowca Artura Ludwa. Główną nagrodą jest kolacja dla dwojga w restauracji Piwnica Szydłowiecka oraz telefon fundowany przez Salon Play w Szydłowcu. O tym, kto ją otrzyma, zadecydują mieszkańcy. Od 3 do 14 września wszystkie zdjęcia zgłoszone na konkurs i spełniające wymogi wystawione będą na głosowanie. Ogłoszenie wyników zaplanowane jest do 18 września 2015 r.

Na zdobywcę drugiego miejsca czeka masaż relaksacyjny wraz z dobą hotelową dla dwóch osób w Hotelu pod Dębem w Szydłowcu. Trzecie miejsce to kolacja dla dwojga w Zajeździe Świerczek.

(mech)

h.maliszewska@mazowszanie.eu 20-7-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text