Województwo mazowieckie

Honorowi Dawcy Energii
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 20 lipiec 2015-8 lipiec 2017
ilustracja

Dzięki darmowej aplikacji, którą można pobrać na swojego smartphone, w czasie treningu, włączona  zostaje aplikacja HDEF, która zlicza przemierzone kilometry i automatycznie przelicza na energię. Przez cały czas trwania akcji cała energia (liczona w watogodzinach) jest kumulowana i zliczana zarówno dla osób indywidualnych jak i całych miast: Bytomia, Częstochowy, Płocka, Wrocławia, Zabrza. Na zakończenie akcji Fortum przekaże darowiznę na cele charytatywne w każdej z tych 5 lokalizacji.

Płock przystępuje do akcji po raz drugi. W poprzednim roku wysiłek fizyczny naszych mieszkańców przełożył się na pomoc finansową dla Fundacji Portal FM Pomagamy Dzieciom. Fundacja otrzymała od Fortum 15 tyś. zł. Płock w zmaganiach wszystkich miast biorących udział w akcji uplasował się na czwartym miejscu.

W kolejnej odsłonie akcji Honorowy Dawca Energii Fortum udział bierze pięć miast: Płock, Bytom, Częstochowa, Wrocław oraz Zabrze. Zbieranie energii potrwa do 30 września 2015 roku. Na obecną chwilę nasze miasto zajmuje piątą pozycję. Wysokość darowizny przekazywanej od Fortum jest uzależniona od pozycji, jakie zajmie dane miasto, dlatego też Stowarzyszenie „Amazonki” zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcji.

- „Nasze stowarzyszenie skupia kobiety, które przeszły koszmar postawionego rozpoznania – rak piersi, ciężar przebytej terapii i trudnej rehabilitacji” – podkreślają Amazonki. – „Ale są to kobiety dzielne, odważne, zahartowane przez własne doświadczenia i wiarygodne w niesieniu wsparcia i pomocy innym w powrocie do sprawności fizycznej i psychicznej”. 

 

Marcin Lachowski

m.lachowski@mazowszanie.eu 15-7-2015

Więcej informacji dotyczących Stowarzyszenia znaleźć można na stronie internetowej: www.plockieamazonki.pl

Aplikację, dzięki której możemy pomóc Stowarzyszeniu, należy pobrać ze strony internetowej: www.honorowydawcaenergii.fortum.pl

Zapraszamy wszystkich aktywnych do pomocy!

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text