Województwo mazowieckie

Gimnazjalisto poznaj Zespół Szkół w Teresinie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 13 marzec-31 maj 2015
ilustracja

Pokaz produkcji kosmetyków, profesjonalne prezentacje wizażu i makijażu, bogata oferta edukacyjna, ale przede wszystkim spotkanie z Pawłem „Trollem” Trelą, driftingowym mistrzem Polski to tylko część atrakcji, które przygotował Zespól Szkół w Teresinie. Dzień Otwarty już we wtorek 17 marca.

Marzec i kwiecień to dla uczniów klas trzecich gimnazjum czas  wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Dla tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali Zespół Szkół w Teresinie organizuje Dzień Otwarty. Będzie można nie tylko poznać ofertę edukacyjną szkoły i zwiedzić budynek. Na gimnazjalistów czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji. Dziewczęta będą mogły wziąć udział w profesjonalnych pokazach wizażu i makijażu, a także zobaczyć jak produkowane są kosmetyki. Chłopaków na pewno zainteresuje spotkanie z driftingowym mistrzem Polski – Pawłem „Trollem” Trelą. Zaprezentują się również producenci urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii, producenci maszyn rolniczych, a także uczniowie szkół zawodowych.

W roku szkolnym 2015/216 Zespół Szkół w Teresinie proponuje osiem kierunków kształcenia – liceum kosmetyczne oraz technika spedycji, odnawialne źródła energii, mechanizacja rolnictwa, mechanika, agrobiznes i logistyka oraz szkoła zawodowa – mechanik pojazdów samochodowych.

Dzień otwarty już we wtorek 17 marca, początek o godz. 13.00.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 13-3-2015

Więcej na www.zsteresin.eu.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text