Województwo mazowieckie

Gala boksu w Wyszkowie już w ten piątek
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 5-6 marzec 2015
ilustracja

Już po raz trzeci odbędzie się w Wyszkowie Gala Boksu w ramach międzynarodowej ligi WBS. 6 marca na hali WOSiR pojedynek stoczą zawodnicy Rafako Hussars Poland oraz Puerto Rico Hurricanes. Przed zmaganiami zawodowców będzie można zobaczyć zawodników wyszkowskiego klubu Gimnazjon Apin Wyszków. Bilety już do nabycia w hali WOSiR oraz WOK Hutnik.

W ramach międzynarodowej ligi World Series of Boxing (WBS) podopieczni trenera Zbigniewa Raubo z Rafako Hussars Poland stoczą pięć walk z Portorykańczykami z Puerto Rico Hurricanes. Rozgrzewkę przed ligowymi emocjami zapewnią zawodnicy z Gimnazjon Apin Wyszków, którzy stoczą dwie walki bokserskie oraz pojedynek w formule K1(mieszane style walki). Wyszkowianin Piotr Trześniewski-Tryc będzie walczył z Kamilem Drzazgowskim (Sparta Warszawa), natomiast Daniel Bralewski zmierzy się z Erykiem Ciesłowskim (Palestra Warszawa). W formule K1 zmierzą się Błażej Sarnacki i Paweł Gierek obaj z Gimnazjon Apin Wyszków.

Relację z wyszkowskiej gali będzie transmitowała stacja TVP Sport. Bilety do nabycia w hali WOSIR w Wyszkowie oraz WOK Hutnik.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 5-3-2015

Więcej na www.wyszkow.pl.

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text