Województwo mazowieckie

Dobra zabawa w Żurominie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 1 lipiec-3 październik 2015
ilustracja

3 i 4 lipca w parku miejskim w Żurominie odbędzie się święto miasta i powiatu. Gwiazdami imprezy będą zespoły MIG oraz Top One. Oprócz nich swój dorobek artystyczny zaprezentują m.in. Zespół Artystyczny Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Żuromińska Orkiestra Dęta. 

Za dwa dni odbędzie się największa impreza w powiecie żuromińskim – dni miasta i powiatu. W tym doku miejscem imprezy będzie park miejski. Gwiazdami imprezy będą zespoły wykonujące muzykę disco polo. W piątek o godzinie 21.30 wystąpi zespół MIG, a w sobotę o 21.30 zespół Top One.

W piątek obchody rozpoczną się od gitarowego zawrotu głowy. Będzie to druga edycja tej imprezy. Organizatorzy zapraszają wszystkich którzy mają swoją gitarę i chęć do grania. Organizatorzy planują pobić ubiegłoroczny rekord osób wspólnie grających na gitarach.

W piątek zaplanowano również występ Żuromińskiej Orkiestry Dętej, Klubu Seniora Srebrny Włos oraz koncert Chóru Nauczycielskiego. Gwiazda wieczoru – zespół MIG – wystąpi o godzinie 21.30. O godzinie 23.00 odbędzie się Video Party.

Sobota – 4 lipca – upłynie na sportowo oraz w rytmach tanecznych. O godzinie 9.30 odbędzie się otwarty turniej piłki nożnej pn. „Dni Żuro Cup 2015”, o 11.00 zaplanowano otwarty turniej piłki plażowej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żurominie. W trakcie imprezy przewidziano pojedynek piłki nożnej i siatkowej pomiędzy Radnymi i pracownikami Gminy i Miasta Żuromin oraz Radnymi i pracownikami starostwa.

Organizatorzy zaplanowali również, niezwykle widowiskowy pokaz stuntu motocyklowego (akrobacji motocyklowych). O godzinie 19.00 rozpocznie się koncert zespołu Co jest grane, po którym wystąpi gwiazda wieczoru Top One. Po koncercie gwiazdy przewidziano zabawę do białego rana przy rytmach zespołu PM Blue.

Organizatorzy zapewniają  podczas obchodów liczne atrakcje dla dzieci.

 


 

l.welenc@mazowszanie.eu 22-6-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text