Województwo mazowieckie

Dni Mławy w rytmie mambo
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 10-13 lipiec 2015
ilustracja

Festyn rodzinny, Jarmark Wojciechowy, ale przede wszystkim koncerty najpopularniejszych polskich i zagranicznych artystów – to wszystko czeka tych, którzy nadchodzący weekend postanowią spędzić w Mławie. Właśnie tu, w ramach obchodów Dni Mławy 2015, odbędzie się „Mława Summer City Festival”. Gwiazdami tegorocznej imprezy będą Mrozu, Red Lips oraz Lou Bega.

Rano zakupy

Jak co roku, tak i tym razem, Dni Mławy odbywać się będą zarówno w centrum miasta, jak i na stadionie miejskim. Już od godziny 10.00 w sobotę ulica 3 Maja zapełni się stoiskami handlowymi, na których twórcy rękodzieła będą prezentować swoje wyroby, a przedstawiciele firm  przedstawią szeroką ofertę swoich usług.  Stałym elementem obchodów są bowiem Mławskie Targi Przemysłowe oraz Jarmark Wojciechowy.

Wieczorem impreza

Prawdziwa zabawa rozpocznie się o godz. 16.30 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Mrozu, znany z przebojów takich jak „Nic do stracenia” czy „Miliony monet”. Będzie też coś dla fanów muzyki disco polo. Na scenie wystąpi bowiem Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Natomiast miłośnicy folku i ludowych brzmień będą mieli okazję posłuchać przebojów formacji Future Folk. Jej liderem jest Stanisław Karpiel – Bułecka – brat znanego z zespołu Zakopower, Sebastiana Karpiel-Bułeckiego. Sobotnią imprezę zakończy dyskoteka.

Zostać VIP-em choć na chwilę

Dla tych, którzy chcieliby zamienić kila słów ze swoimi idolami organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego – salon VIP. Wejściówki można zakupić w kasie Miejskiego Domu Kultury w cenie 80 zł za dzień. Za tę cenę goście mogą bawić się w kameralnej atmosferze, w elegancko wyposażonych namiotach.  Mają też do dyspozycji miejsce parkingowe, open bar oraz catering.

Sportowo-taneczna niedziela

Niedzielne obchody rozpoczną się turniejem piłki nożnej rocznika 2001. Zmagania zawodników będzie można oglądać już od godz. 11.00 na stadionie mławskiego MOSiR. Natomiast od 16.00 znowu zrobi się głośno. A to za sprawą kolejnych muzycznych gwiazd. Tego dnia sceną zatrzęsą zespoły takie jak Golden Life czy Red Lips. A o 21.30 do tańca, swoim „Mambo no.5”  Lou Bega. Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

Dla każdego coś dobrego

Na tym nie koniec atrakcji. Dni Mławy bowiem to nie tylko koncerty.Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy tańca będą mogli spróbować swoich sił w pokazach tańca zumba fitness. Najmłodszych z pewnością ucieszy strefa Game Zone X-box, w której będą mogli spożytkować nadmiar swojej dziecięcej energii. Nie zabraknie też lunaparku oraz plenerowego przedszkola. Ponadto przewidziano pokazy rowerów BMX oraz motocykli. Natomiast każdy, kto poczuje nawet najmniejszy głód, będzie mógł skonsumować małe co nieco w specjalnej strefie gastronomicznej.

Organizatorami tegorocznej imprezy „Dni Mławy 2015” są: Miejski Dom Kultury w Mławie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie, MKS Mławianka Mława oraz firma Palazzi Sp. z o.o.

Elcia

e.albrechcinska@mazowszanie.eu 10-7-2015

Źródło: www.mlawa.pl; www.mdkmlawa.com

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text