Województwo mazowieckie

Dla kogo Felicje?
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 20 kwiecień-30 czerwiec 2015
ilustracja

Kim będą nominowani w tegorocznej edycji najważniejszej ożarowskiej nagrody? Kto w tym roku zgarnie statuetki? Już po raz dwunasty w Ożarowie Mazowieckim zostaną przyznane Felicje.

Od 2003 r. gmina Ożarów Mazowiecki przyznaje Honorowe Nagrody Miasta i Gminy – FELICJE. Wyróżnienia trafiają do osoby prywatnych, instytucji, organizacji lub przedsiębiorstw, których osiągnięcia lub działalność w roku poprzedzającym wniosły największy wkład w rozwój gminy na różnych polach.

Felicje są wyrazem uznania dla pracy nagrodzonego na rzecz Ożarowa Mazowieckiego. Tradycyjne wręczane są w trakcie gali otwierającej obchody dni miasta.

W zeszłym roku statuetka w kategorii „Osoba” trafiła do prawdziwej legendy Ożarowa Mazowieckiego – Kazimierza Kuśmierczyka, który już od kilkudziesięciu lat dba o fryzury mieszkańców miasta. Felicję dla instytucji w 2014 r.  otrzymał Klub Sportowy „Ożarowianka” za nieoceniony wkład w rozwój i popularyzowanie sportu na terenie gminy.

Swoje kandydatury do Felicji 2015 mogą zgłaszać tak jak i w ubiegłych latach: burmistrz, przewodniczący Rady Miejskiej, grupa pięciu radnych Rady Miejskiej lub co najmniej 50 mieszkańców gminy. Wnioski wraz z pisemnym uzasadnieniem należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego. Na zgłaszanie kandydatur jest czas do 1 maja 2015 r.

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 20-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text