Województwo mazowieckie

Długopisy w dłonie!
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 5 czerwiec-31 grudzień 2015
ilustracja

Ukochana osoba, miłosne rozterki czy wakacyjna przyjaźń… Jeśli tylko potrafisz wyrazić słowami uczucia lub opowiedzieć o wydarzeniach i brzmi to jak tekst piosenki – zgłoś się do konkursu! Na najciekawsze muzyczne pomysły czeka cenna nagroda, ale  kto wie - może i sława i muzyczna kariera.

Zadanie jest jedno, a w zasadzie dwa, bo do konkursu każdy uczestnik może zgłosić dwa teksty piosenki dziecięcej lub młodzieżowej. Spośród wszystkich zgłoszonych utworów jury wybierze te najlepsze. Warto pamiętać, że tematyka piosenki jest dowolna, tak więc muzycznej inspiracji możemy szukać wszędzie!

Warunek udziału naszego utworu w konkursie jest jeden – zgłaszane teksty nie mogły być wcześniej publikowane, wykonywane ani też nagradzane w innych konkursach.

W muzyczno-literackim starciu mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku 6-21 lat.

Dla najlepszych tekstów wymarzona dla tekściarzy nagroda – debiut na płycie. Utwór w odpowiedniej aranżacji znajdzie się na płycie z serii „Młodzi Artyści Śpiewają” wydawanej przez fundację Młodzi Artyści. Autorów wyróżniających się tekstów piosenek na pewno ucieszą również nagrody w postaci sprzętu audio.

Piosenek, które zwyciężały w poprzednich edycjach można posłuchać pod adresem: http://mlodziartysci.eu/plyty-z-piosenkami-i-podkladami . Tu też można zamówić całe płyty.

Czas na zgłaszanie do udziału do konkursie mija 20 czerwca br. Konkursowe teksty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: fundacja@mlodziartysci.eu

Organizatorem „Ogólnopolskiego Konkursu na Teksty Piosenek” jest Europejska Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści”.

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 5-6-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text