Województwo mazowieckie

Burmistrz czeka na opinie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18-20 maj 2015
ilustracja

Jeszcze do 19 maja można zgłaszać uwagi do projektu aktualizacji Strategii Rozwoju Miasta Węgrowa do roku 2020. Trwają właśnie konsultacje społeczne tego dokumentu, a burmistrz miasta zaprasza do wyrażania opinii i zgłaszania uwag.

Strategia rozwoju danej miejscowości to bardzo ważny dokument dla danej miejscowości i jej mieszkańców, określone w nim są m.in. priorytetowe obszary działań, kluczowe problemy, najważniejsze przedsięwzięcia oraz kierunki rozwoju danej miejscowości. Dokumenty takie powinny być wypracowywane w konsultacji z mieszkańcami.

Uwagi i opinie na temat projektu aktualizacji Strategii Rozwoju Miasta Węgrowa do roku 2020 przyjmowane są w formie pisemnej na specjalnym formularzu uwag. Zarówno projekt aktualizacji strategii, jak i formularz uwag dostępne są na stronie internetowej urzędu miasta w Węgrowie www.wegrow.com.pl, a także w Biurze Obsługi Interesanta urzędu przy ul. Rynek Mariacki 16.

Termin składania uwag upływa 19 maja br. Wypełniony formularz z uwagami należy przesłać na adres skrzynki pocztowej: anna.piotrowska@wegrow.com.pl lub złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Węgrowie (decyduje data wpływu).

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 11-5-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text