Województwo mazowieckie

Bezpłatne szkolenia komputerowe
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 23 marzec 2015-21 marzec 2016
ilustracja

Dziś, już nie tylko biurowa praca wymaga umiejętności biegłego posługiwania się komputerem. Dla wielu zawodów to podstawowe narzędzie pracy. Chcąc być ciągle lub znowu atrakcyjnym na rynku pracy, po prostu trzeba się tym narzędziem posługiwać. Jest szansa, aby zdobyć lub poszerzyć te kwalifikacje. Wystarczy zapisać się na bezpłatny kurs.

Uczestnicy w trakcie szkolenia poznają podstawy pracy z komputerem. Nauczą się sprawnie i efektywnie poruszać się w Internecie. Będą potrafili przetwarzać teksty, a także posługiwać się arkuszami kalkulacyjnymi.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie i mieszkające na terenie województwa mazowieckiego. Szkolnie skierowane jest do uczniów szkół zawodowych, liceów ogólnokształcących i zawodowych, techników, a także uczniów szkół policealnych oraz studentów, którzy jeszcze nie skończyli nauki. Do wzięcia udziału w kursie są zapraszane również osoby starsze, które chcą zdobyć nowe umiejętności i podnieść swoje kwalifikacje z zakresu ITC.

Każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość pracy przy własnym stanowisku komputerowym w małej grupie szkoleniowej (do 10 osób). Program kursu zostanie zrealizowany w ciągu 60 godzin szkoleniowych.

Projekt „ECDL START dla mazowieckich kadr!” finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w nim weźmie 200 mieszkańców województwa mazowieckiego.

Więcej szczegółów, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://www.ecdl2.dobrakadra.pl/pl/rekrutacja.html.

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 23-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text