Województwo mazowieckie

"Edu Fun Family" po raz trzeci
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18 marzec 2015-16 marzec 2016
ilustracja

Szukasz dobrego żłobka, przedszkola czy szkoły dla swojego dziecka? Chcesz sam się dokształcać? A może po prostu szukasz pomysłów na ciekawe spędzenie czasu wolnego? 21 marca przyjdź i zobacz, co mają do zaoferowania piaseczyńskie szkoły i instytucje edukacyjne. Już w sobotę rusza III edycja targów edukacyjnych – "Edu Fun Family".

Organizatorzy targów przewidują, że w najbliższą sobotę w hali GOSiR będzie się można zapoznać z ofertą ponad 100 wystawców. W targach wezmą udział m.in. żłobki, przedszkola i szkoły, w tym szkoły wyższe i językowe, ale też kluby sportowe czy fitness. Swoją ofertę zaprezentują szkoły tańca i domy kultury. Będzie się też można dowiedzieć, co ciekawego mają do zaoferowania piaseczyńskie fundacje i stowarzyszenia, lub zostać wolontariuszem np. Katolickiej Szkoły pod Żaglami. Na "Edu Fun Family" pokażą się również przedsiębiorcy, w tym m.in. producenci zabawek edukacyjnych czy przyborów do nauki. W strefie zabaw i nauki będzie można robić eksperymenty naukowe lub wziąć udział w warsztatach tanecznych czy plastycznych.

Pierwsze dwie edycje piaseczyńskich targów edukacyjnych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zarówno ze strony wystawiających jak i odwiedzających. W 2013 r. w hali GOSiR wystawiło się ponad 70 oferujących swoje usługi instytucji.

W tym roku organizatorzy zamierzają powtórzyć ten sukces. Liczą, że tegoroczne targi odwiedzi około 2 tys. osób, w tym głównie rodziny z dziećmi. Cały czas przyjmowane są zgłoszenia wystawców. Szczegóły na stronie: www.piaseczno.eu

Targi "Edu Fun Family" odbędą się w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Organizatorem jest Agencja do Zadań Specjalnych.

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 18-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text