Województwo mazowieckie

„Biała niedziela” dla mieszkańców Łomianek i okolic
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 24-29 marzec 2015
ilustracja

29 marca w Łomiankach, w godzinach 10-14 odbędzie się „Biała niedziela”, pod której nazwą kryją się badania i porady lekarzy specjalistów, udostępnione bezpłatnie dla wszystkich chętnych osób. Zainteresowanych organizatorzy zapraszają do miejscowego Centrum Kultury przy ulicy Wiejskiej 12A.

Jak wiadomo, im wcześniej wykryta choroba, tym większe szanse na jej wyleczenie. Dlatego tak ważna jest profilaktyka. Warto więc skorzystać z okazji i wziąć udział w bezpłatnych badaniach, w ramach akcji „Biała niedziela” w Łomiankach. Jej celem jest między innymi zachęcanie do  dbania o własne zdrowie oraz kondycję, a także ewentualne wczesne wykrycie choroby u badanych osób, której oczywiście nikomu nie życzymy.

    W trakcie trwania „Białej niedzieli” wszyscy zainteresowani będą mogli między innymi zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, zbadać poziom cukru, określić indeks BMI. Konsultacji i porad udzielać będą lekarze POZ oraz zaproszeni do udziału w akcji, specjaliści spoza Łomianek. Przewidziana jest również możliwość wykonania badania mammograficznego, to jednak możliwe będzie po wcześniejszym zapisie telefonicznym (58 767 34 44). W bezpłatnej ofercie znajduje się także specjalistyczna pielęgnacja stóp.

    Organizatorami „Białej niedzieli” są burmistrz Łomianek oraz Centrum Medyczne ROYALMED.


Katarzyna Dobrowolska-Wójcik

Anna Piórkowska 24-3-2015

ilustracja - plakat informujący o akcji "Biała niedziela"

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text