Województwo mazowieckie

Żabia Wola i jej cztery pory roku
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 30 czerwiec 2015-31 styczeń 2016
ilustracja

Wakacje za pasem, to i pogoda coraz lepsza – lato w pełni. Czas pokazać jak piękne lato może być w Żabie Woli. Czekają nagrody i szansa na prezentację swojej pracy na wystawie w Domu Kultury. Ruszył kolejny etap I Gminnego Konkursu Fotograficznego „Cztery pory roku w Gminie Żabia Wola”.

Tematem I Gminnego Konkursu Fotograficznego jest oczywiście Żaba Wola, a konkretnie  różne jej odsłony w trakcie czterech pór roku. Miłośnicy fotografii mają szansę uwiecznić gminę, jej walory przyrodnicze i kulturowe. Kto wie, czy ich zdjęcia nie zachęcą również do odwiedzania tego mazowieckiego zakątka.

Konkurs składa się z czterech etapów – pór roku. Z przyjściem lata konkursowe zmagania wkraczają w drugi etap – „Lato”. Fotografie Żabiej Woli w letniej scenerii można zgłaszać do końca wakacji.

Najlepsze fotografie będą wybierane w każdym z czterech etapów konkursu.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańców gminy Żabia Wola (osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców). W I Gminnym Konkursie Fotograficznym obowiązują dwie kategorie: uczniowie (dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej lub gimnazjum) i open (pozostali mieszkańcy).

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia do każdego etapu. Konkursowe zdjęcia powinny mieć co najmniej1024x768 pikseli rozdzielczości. Prace muszą być dostarczone w formie elektronicznej na płycie CD lub DVD na adres Urzędu Gminy w Żabiej Woli.

Autorzy najlepszych i wyróżnionych fotografii otrzymają nagrody pieniężne. Po zakończeniu wszystkich etapów odbędzie się w Domu Kultury w Żabiej Woli pokonkursowa wystawa zdjęć.

Organizatorem I Gminnego Konkursu Fotograficznego i fundatorem nagród jest wójt gminy Żabia Wola.

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 30-6-2015

Źródło:
www.zabiawola.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text