Województwo mazowieckie

Łatwiejszy dojazd do Modlina
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 8 marzec 2015
ilustracja

Przewoźnik lotniskowy ModlinBus poszerza swoją ofertę i wprowadza nowe połączenia z Warszawy do lotniska w Modlinie. Dostaniemy się na lotnisko zarówno z dworca Wschodniego i Zachodniego, a także z przystanku Metro Młociny. Oczywiście, tak jak do tej pory, podróżni dojadą do Modlina busami spod pałacu Kultury.

– Oferujemy szybki i bezpośredni dojazd pod same drzwi terminala – przekonuje Tomasz Sadowski z firmy ModlinBus. Najwcześniej, bo już 16 marca dojedziemy do Modlina  z Dworca Wschodniego. Łatwiejszy dojazd będą mieli zatem mieszkańcy Pragi, ale także Białołęki. Autobusy kursować będą 7 razy dziennie. Zatrzymają się przy dworcu Wileńskim, na Rondzie Starzyńskiego, Żeraniu, Białołęce, Tarchominie i Młocinach. Rozkład będzie zsynchronizowany z godzinami odlotów samolotów, więc podróżni powinni dotrzeć na miejsce w optymalnym dla nich czasie.

Autobusy – jak zapewniają przedstawiciele przewoźnika – będą wygodne, klimatyzowane i z bezprzewodowym WiFi. Kolejne połączenie – Dworzec Zachodni – lotnisko w Modlinie – ruszy w drugiej połowie kwietnia.

 

 

m.milewska@mazowszanie.eu 8-3-2015

Więcej informacji: www.modlinbus.pl

Zdjęcia: ModlinBus

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text